Chatička pod Lysou horou

 

Chatička se nachází v malebné části moravskoslezských Beskyd, v malenovickém údolí pod Lysou horou. Je situovaná na polosamotě, avšak velice dobře dostupná po asfaltové obecní komunikaci. Chatička prošla v nedávné době celkovou rekonstrukcí a i díky tomu u nás naleznete klid a odpočinek od všedního dne, který můžete aktivně strávit procházkami po okolí, pěšími túrami, houbařením či různorodými sporty jak v letním tak v zimním období. 
Díky své poloze uchvátí výhledem který se umocní v podzimních měsících kdy se okolí zbarví do mnoha barev a podob. 

  Chata je plně vybavena, pro vaše maximální pohodlí.

 

v přízemí naleznete vybavenou kuchyni s kompletním vybavením jako  

mikrovlná trouba, sklokeramický sporák, elektrická trouba či rychlovarná konvice a lednice. Samozřejmostí je také kompletní vybavení jako jsou talíře, příbory, sklenice, hrnce atd. 

Dále pak ve spodní části naleznete jídelnu s dřevěným stolem a lavicemi, relaxační místnost se saunou a masážní postelí, koupelnu a toaletu. 

Ve vrchní části se nachází prostorný obývací pokoj vybavený dvěmi pohovkami, komodami pro uložení oblečení, jídelním stolem se židlemi, televizí, rádiem s CD přehrávačem a úchvatnými krbovými kamny pro zpříjmenění večera. 

Dále se zde nacházejí tři obytné pokoje, vybavené dvoulůžkovou postelí s možností dvou přistýlek. Mysleli jsme také na naše nejmladší hosty pro které je připraveno místo pro jejich postýlku.

   Přízemí :

Samostatný vchod, koupelna, WC , kuchyně, jídelna s TV (užíváno většinou jako společenská místnost), lednice, mrazák, myčka, mikrovlná trouba, sporák. S prvním patrem spojeno schodištěm.

 

   1. patro :

Obývací místnost je vybavena nábytkem a TV pro užití jako společenská místnost při plném obsazení, 3 ložnice :

  • pokoj 1 – 2 lůžka a 1 přistýlka (viz. foto interieru) .

  • pokoj 2 – 2 lůžka

  • pokoj 3 – 2 lůžk

 

Na celé chatě je bezdrátová internetová síť WI-FI

1
2
4
5
3
13
14
12
10
9
15
11
8
6
7
23
20
21
22
16
17
18
19
veranda

PROHLÉDNĚTE SI FOTOGALERII : 

  • Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle
  • Instagram - Black Circle